Site Haritası Atak Mail
TR EN
  Anasayfa   Kurumsal   Araç Kiralama   Araç Filomuz   Rezervasyon   Transfer   Bize Ulaşın

Hakkımızda

Hakkımızda
Misyon & Vizyon
Kalite Politikamız
İnsan Kaynakları
Basında Biz
Sık Sorulan Sorular

Ticari Ünvanı Zengin Otomotiv İnşaat Turizm Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. olan ( Rich Rent A Car ) otomobil kiralama pazarına 1996 aralık ayı itibarı ile Kocaeli de faaliyetine başlamıştır.
Rich Rent A Car

2 yıl süreyle  RİCH RENT A CAR  adı altında otomobil kiralama faaliyetini sürdürmüştür. Bundan sonra dünya markası olan HERTZ RENT A CAR company ile Kocaeli ve çevresi için franchise anlaşması yaparak Hertz Rent A Car markası ile faaliyetine devam etmiştir. Bu marka ile çalışmasını 2004 yılı şubat ayına kadar devam ettirip, bu tarihte sözleşmesini bitirerek  yine bir dünya markası olan SIXT RENT A CAR ile yeni bir franchise antlaşması yaparak  yoluna devam etmiştir. Geçen yıllarda bu dünya markaları ile rent a car alanındaki   iş tecrübesini dünya standartları kalitesinde öğrenip müşterilerine yansıtmıştır ve Sixt Rent A Car ile olan  işbirliğinide 2008 mart ayı sonlarında bitirerek kendi tescilli markası olan  RICH RENT A CAR ile yoluna devam etmeye karar vermiştir.

Bundan böyle sektördeki uzun yılların verdiği tecrübe ile oto kiralama, filo kiralama, uzun dönem araç kiralama, hava alanı transfer, organizasyon, helikopter kiralama, yat kiralama organizasyon şöförlü araç kiralama, rent a car, araç kiralama, kiralık araba, ucuz araç kiralama, araç kiralama Kocaeli, İstanbul, Ankara, İzmir,Antalya, Bodrum kiralık otomobil. Lüx araç kiralama, ekonomik araç kiralama, vip araç kiralama, filo kiralama, otomobil kiralama fiyatları şöförlü transfer, havalimanı  Kocaeli transfer ve araç kiralama, havalimanı misafir karşılama ve araç temin etme gibi konularda en hızlı operasyonu yapma tecrübesine sahip olmuştur ve tecrübesini siz değerli müşterilerine yansıtmaktadır.

Bundan sonrada kaliteli hizmet anlayışı ve en iyi yeni model araç filoları ile deneyimli personelleriyle siz müşterilerinin hizmetindedir.

 
Rich Rent A Car TOKKDER ve TÜRSAB üyesidir.  
 
Rezervasyon için Tel: 0 262 335 55 00 | reservation@richrent.com | www.richrent.com
 
Web Tasarım Atak Domian